11 Şubat 2014

Akbank'ın İlgisiz ve Sorumsuz Davranması

Daha önce de Akbank ile telefon ve resmi kanallardan (iadeli taahhütlü posta) iletişime geçmek ve sorunumu çözmek için uğraştım. Bundan önceki şikayetimde de durumu belirttim ama siteye müşteriye geri dönüş yapılmıştır yazmasına rağmen hiç bir şekilde dönüş olmadı. Uzun yıllardır Akbank'lı bir işletmeci olarak söylemeliyim ki üzüntü içerisinde hakkımı kanuni yollardan arayacağım.

Akbank genel müdürüne yazı yazıp durumumu izah etmeme rağmen dönüş olmaması nedeniyle tüketici mahkemeleri ve adliye kanalıyla tüm yasal haklarım saklı olarak mağduriyetimi resmi mercilere taşıyacağım.

Tuncer 52 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön