Akbank'ın Hesap İşletim Ücreti Alması

Ertuğrul G. |

Akbank firmasından çekmiş olduğum krediye istinaden açılmış olan hesabımdan yıllık 110 TL Hesap işletim ücreti kesiliyor. Banka ile bu durumu görüşmek için çağrı merkezini aradığımda bana olumlu yanıt vermediler. Banka çağrı merkezi ile 3 kez görüştüm.Bana sürekli 2 adet otomatik ödeme talimatı verin paranızı iade edelim şeklinde oldu. Ben kendilerine madem bu ücreti istiyorsunuz.

Hesabımı kapatın ve bana kredimi ödeyebileceğim bir yol gösterin dediğimde ise çıkar yol da gösteremiyorlar. Israrla otomatik talimat verin kesintiyi geri yatıralım derdindeler. Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertuğrul G.
  04 Mart
  23:06

  beklediğim müşteri memnuniyetini sağlayamadınız

 • 20 Ocak
  17:36

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi