17 Ağustos 2017

Akbank'ın Haksız Kredi Kart Aidatı...

Axess kartımdan hukuksuz olarak 01.08.2017'de ekstreme yansıtmış olduğunuz 95,00 TL üyelik ücretinin iptalini istiyorum. "5464 sayılı banka kartları ve kredi kartları kanununun sözleşme genel işler şartlarını düzenleyen 24/4 maddesinde kart hamilinin yaptığı işlemler nedeni ile sözleşmede yer almayan faiz, komisyon veya masraf gibi adlar altında hiçbir surette ödeme talep edilemez. Kart hamilinin hesabından kesinti yapılamaz. Sözleşmede kart çıkaran kuruluş lehine tek taraflı haksız şartlar sağlayan hükümlere yer verilemez" maddesine istinaden kesilen ücretin Akbank'tan tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi durumda Tüketici Hakem Heyeti'ne gerekli başvuruyu yapacağımı bildiririm.

Erdem 924 Okunma

Cevaplar

  • Erdem17 Ağustos 2017

    Firma kartın basımı pleksisi Vs. Vs. Verdiği hizmetler neticesinde aldığını ve iade etmeyeceğine dair mail atmış:) 95 TL'lik nasıl bir hizmet vermiş bana dökümünü yollasın o halde. 95 TL nasıl bir ücrettir. Tüm kullanıcılara tavsiyem çok daha fazla avantaj sağlayan banka kredi kartları var araştırın Akbank'tan uzak durun! İçerideki ödemem bitsin direk kapattırıp kullandığım diğer sağlam bankalar ile devam edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi17 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön