Akbank'ın Çıkan ve 8 Gündür Yürürlükteki Kanundan Haberi Yok...

Nihat S. |

Yurt dışında yaşıyorum. Şahsım adına banka nezdindeki gerek tüketici ve gerekse kredi kartı borcumu yapılandırmak için iki gündür şube ve müşteri iletişim merkezi ile bir çok görüşme yaptım. Ne yazık ki hiçbir olumlu gelişme yaşayamadım. Tüm yetkilerden aldığım tek ortak cevap kanun kapsamında herhangi bir düzenleme ne yazık ki olmadığı yönünde. Türkiye Cumhuriyeti'nin önder kuruluşu arasına girmiş bu kuruluştaki bu tutum ciddi anlamda düşündürücü. 4 gün sonra tekrar yurt dışa geri dönüş yapmam gerekiyor. Hiçbir olumlu - olumsuz çözüme kavuşmadan ne yazık ki sanırım dönüş yapmış olacağım. Yarın konu kapsamında noterden şahsi talebimi yazılı metin olarak şubeye bildireceğim. Umarım kısa sürede dönüş yaparlar.

Etiketler :

Kredi Masrafları Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat S.
  11 Ekim
  11:20

  Hızlı geri dönüş için ve Müşteri temsilciğinizdeki görevli hanımefendinin yardımları ve desteği için çok teşekkür ederim... .Sorunum cözüldü...

 • 05 Ekim
  09:49

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi