Ümran Aşkın A. Teşekkür Mesajı

Sigorta iptal edilmiş. Teşekkürler Şikayetvar.com.

Akbank'ın Bilgim Dışında Yaptığı Ferdi Kaza Sigortasının Yenilenmesini İstemiyorum.

Ümran Aşkın A. |

Bugün mailime Akbank ferdi kaza sigortamın hesabımda bakiye olmadığı için yenilenemediği bilgisi geldi. Muhtemelen geçen sene kullandığım ve 5 ay önce biten kredimle birlikte imzaladığım evrakların içerisinde vardı. 5 Haziran'a kadar hesabıma para yattığı takdirde yenilenecekmiş. Akbank'ı aradım ve zar zor ulaştığım müşteri hizmetleri beni sigorta birimine aktaracağını söyledi. Çok uzun bir bekleyişten sonra telefon kapandı. İsteğim dışı yapılan bu sigortanın (varsa başka sigortaların da) yenilenmesini istemiyorum. İptalini istiyorum. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümran Aşkın A.
  13 Mayıs
  12:08

  Sigorta iptal edilmiş. Teşekkürler Şikayetvar.com.

 • 13 Mayıs
  09:48

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/05/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla

  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 12 Mayıs
  16:30

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi