Akbank'ın Avukatı Beni Taciz Ve Tehdit Ediyor!

Egemen K. |

Banka avukatı benimle ilgisi olmayan bir borcun benimle ilgisi varmış gibi sürekli beni telefonla taciz etmekte ve tehdit etmektedir. Yanlış hatırlamıyorsam 08.03.2014 tarihinde tarafıma ulaşılmış ve tehditler başlamıştır. Kendisine bu borcun yarın (12.03.2014) kapatılacağını söylememe rağmen beni masraf üstüne masraf eklemekle, evime gelmekle tehdit etmektedir. Akbank'ın avukatı avukat mı tahsilatçımı anlayamadım!

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Egemen K.
  15 Mart
  18:53

  Akbank şikayetleri geri dönüş olarak tam bir felaket, Banka, ya bu işle meşgul olan personellere boşuna maaş veriyor ya da o kadar çok şikayet alıyor ki şikayetlere dönüş yapamıyorlar.

 • 12 Mart
  18:09

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi