05 Eylül 2013

Akbank'ın Altın Alım Satımında Farklılıklar Oluyor!

20. 02. 2013 tarihinde Akbank' tan altın hesabı açtırdım. Bir şey dikkatimi çekti , ne zaman altın düşerse alım-satım farkı azalıyor. Altın yükselirse alım-satım farkı artıyor. Bu bankanın sabit bir kur farkı yok mu , insanlar hep altın alsın ama satmasın diye bir politikaları mı var.

Şu an 04. 09. 2013 tarihinde alış: 89, 756 satış: 93, 257 yani 4, 5 TL (100 gr altında 450 TL ) fark ile bankalar arasında lider konumda olduklarından kendilerini tebrik ediyorum. Ayrıca bu konuyu diğer internet sitelerinde de paylaşacağım. En kısa zamanda bankanızla olan ilişkimi keseceğim.

Erkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön