Akbank'ın Açtığı Karşı Dava Sonuçlandı Ama Paramı Vermiyor.

Özden D. |

10 Haziran 2014 tarihinde Akbank tüketici hakem heyeti kararına istinaden açtığı dava sonuçlandı. Mahkeme tarafından reddedildi. Tüketici hakem heyeti kararının geçerliliğinin devam ettiği bildirildi. Buna rağmen tarafıma ödenmesi gereken dosya masraf iadesi halen yapılmadı. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, Akbank sitesinden yazdım.

Dava sonucunu 10 Haziran'da krediyi aldığım şubeye götürdüm. Genel müdürlüğe ulaştırıldı. İki gün önce Ümraniye şubesinden yeniden genel müdürlüğe belgelerin yeniden ulaştırılmasını sağladım halen sonuç yok. İcraya vereceğim diyorum dönen yok. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özden D.
  13 Temmuz
  15:40

  Sayı yetkili,

  10 Haziranda kesinleşen kararla ilgili halen kesin bir netice alamadım...Sonuçlanan kararla ilgili beklenen nedir anlayabilmiş değilim...

 • 03 Temmuz
  17:23

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi