14 Eylül 2013

Akbank'ı 8 Kez Aradım Bankamatik Kartımı Göndermedi!

Bir aydır bekliyorum Akbank'ı 5 kez aradım acil talep iletilmiştir diyorlar fakat arayalı 10 günden fazla oldu yeniden kart çıkarsan gelir benim kartım hala gelmedi. Aradığımda acil talep iletildi kuryeden kaynaklı sorun var diyorlar fakat üstelik 8 kere tele kuryeyi aradım adamlar bize talep iletilmemiştir diyor.

Tekrar Akbank'ı aradım talep iletilmiştir diyor. Bu nasıl bir bankacılık anlayışıdır ya biz paramızı size nasıl teslim edelim sizin yüzünüzden para çekemiyorum bankada param var ama parasızım. Tele Kurye'ye de şikayet edip derdimi anlatıyorum adamlar suratıma kapatıyor.

Resul 57 Okunma

Cevaplar

  • Resul 19 Eylül 2013

    Sayın Resul Tan, Banka kartı teslimi ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda banka kartınızın teslim edildiği belirlenmiştir. Kartınızı iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Bilgilerinize sunarız. İŞTE ATTIKLARI MESAJ SORUN CÖZÜLMÜŞ GİBİ KONUŞUYORLAR BİDE BENİM MADURİYETİM NE OLACAK FAİZ BİNEN BORÇLARIM OUDA GEÇTİM KARTI BEN KENDİM GETİRTTİM TELE KURYEYİ ANKARADA İZMİRE İSTANBULA GENE BEN ARADIM VE EN SONUNDA SAAT 3;30 DA TESLİM EDİLECEK DEDİLER VE TAMDA BİR AY SNRA SAAT 3:30DA TESLİM EDİLDİ BANKAYA KALSA 1 AY DAHA BEKLERDİM. İŞTE SİZİN MÜŞTERİ VE HİZMET ANLAYIŞINIZ DEFALARCA KEZ MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAMAMA RAĞMEN HİÇBİRŞEY YAPILMADI.

  • Akbank Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön