29 Nisan 2014

Akbank'dan Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum.

Bugün şans eseri Akbank kredi kartı ekstreme baktım ve 80 TL üyelik aidatı yansıtıldığını gördüm. Artık samimiyetle söylüyorum bankanızın sürekli kredi kartı aidatı üyelik ücreti ekstre gecikme hatırlatma mesajı ücreti gibi ekstreye yansıttığınız değerleri samimiyetsiz ve haksız buluyorum.

26.04.2014 tarihinde 80 TL üyelik aidatı adı altında yansıtılan bedelin en kısa süre içerisinde iade edilmesini istiyorum. Eğer bu konuda geri dönüş yapılmayacak ve bu para iade edilmeyecekse kartımı hemen kapatın ve beni tekrar ve tekrar kartı açmak için rahatsız etmeyin.

Ozenyalcin 119 Okunma

Cevaplar

  • Ozenyalcin03 Mayıs 2014

    Şikayetımın uzerınden 4 gun gecmesıne ragmen ne maıl yoluyla ne de telefon yoluyla ulasılmamıstır...

  • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön