Akbank'a Ulaşamıyorum.

Alihan Y. |

Sözde vip'in üstünde olan birebir danışman tahsis edilen bankanıza dün geceden beridir ulaşamamaktayım. Normal vatandaş olarak dahi kolaylıkla ulaşılabilinmesi gerekirken siz beni vip üstü bir statüye koydunuz ama hiçbir danışmana ulaşamıyorum.

Kartımdan bilgim dışında çekim yapılmış ve bunu bankama bildiremiyorum. Gerçekten son derece kötü bir işletisi olan bankanızın kredi kartı dışında çalışılması pek mümkün görünmemektedir.
Bu aşamadan sonra yapılacak tahsilatlar tarafımdan kabul edilmeyecek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alihan Y.
  02 Mart
  21:27

  Telefonla aranıp bilgilendirilmek yerine ancak buradan atılan bir mesajla iletişime geçiyorsunuz. Bu ne kadar özverili ve memnuniyet odaklı bir davranış!
  Sizinle çalışmakla ne kadar büyük bir hata yaptığımı her seferinde daha da iyi anlıyoum

 • 02 Mart
  12:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup tarafınıza 02.03.2015 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 01 Mart
  12:45

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi