Akbank Yıllık Ücret Şikayetleri

(102 şikayet)
Akbank

3 aylık kredi kartı kullanmama rağmen 122 TL yıllık ücret aldılar. Kartımı iptal ettirmeme rağmen ücretimin iadesini yapmıyorlar.

17 Nisan
Akbank

Akbank yıllık kredi kartı aidatı 136 TL ekstreme yansıttı.

17 Nisan
Akbank

Akbank üyelik ücreti kesti bankadan kredi kullanmış olmama rağmen kredi cirom yüksek olmasına rağmen iptal etmedi ve çözüm bulmadı iptal için zahmet bile etmedi. Yıllık ücret kesilecek ise kullanmayalım bunu mu…

12 Nisan
Akbank

Bir yıldan fazla süredir kullanmadığım Axess Gold kartımı geçen ay kullanmaya başladım, daha ilk ekstrede 122 TL üyelik ücreti kesilmiş. Bu ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

09 Nisan
Akbank

Axess kartım var 10 senedir kullandığım karta yıllık ücret yansıtmışlar. Geri yüklenmesini yapmıyorlar. Acil yıllık ücretin iadesi talep ediyorum.

06 Nisan
Akbank

Akbank Axess kredi kartımdan yıllık ücret adı altında kesilen 136 TL’nin iadesini istiyorum. Maaş bankam olduğu ve aidat muafiyetim tanımlı olduğu halde kesildi bu aidat, çok hızlı çözümünü ve kartıma 136 TL’ni…

03 Nisan
Akbank

Her yıl iadesi yapılan yıllık ücretimin iadesini yapmıyorlar. Acil iadesi yapılsın yoksa sadece buraya yazmayacağım her yere yazacağım.

31 Mart

Fatih'in Teşekkür Mesajı

Teşekkürler bu bizi değerli hissettirdi
Akbank

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

24 Mart

Murat'ın Teşekkür Mesajı

Akbank firmasının tarafıma yansıttığı yıllık kredi kartı ücretini iptal etmiştir. İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkürler.
18 Mart
Akbank

Akbank'ın telefonda Axess Gold ile aynı özellikte ve yıllık ücret almayacakların…

17 Mart

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön