21 Nisan
#11874138

Beni Mağdur Etti Akbank!

21.04.2019 günü, dönüş bileti almak için kartımı kullanayım dedim, tüm param Akbank hesabında. Param olmasına rağmen 2 defa denedim ret verdi. Müşteri hizmetlerine bağlandım, kartımın şifresiyle giriş yapayım diye hizmet verilemiyor müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz dedi. Neyse bağlandım, müşteri temsilcisi kartımın şifresi ile işlem yapamadığımı nihayet anladı ve paramı kullanamadığımı belirttim. Söylediği tek şey şubeye gidin. Nasıl gideyim dedim, param sizde rehin tutuluyor kullandırtmıyorsunuz uçak biletimi alamıyorum, yurt dışındayım dedim. Yapabileceğim bir şey yok dedi.


Şubemi kapattı hesabımı diyorum, bilmiyorum diyor. Bilmiyorum nedir? Pazar günü şube mi açık kapatsın, kapatan sizlersiniz parama el koyan şube değil bu işi siz yapıyorsunuz. Gerekli yere bağlayın konuşayım diyorum, yok diyor kimse yok. Söylediği tek şey hakkınızı arayabilirsiniz. Ben rezil rüsva oldum burada, nerede hakkımı arayacağım. Tüm parama el koymuşsunuz zaten, biletimi bile alamıyorum ama geleceğim hesabımı da kapatacağım bu kadar da olmaz, bu kadar kalitesiz müşteri hizmetleri bu kadar kalitesiz bir güvenlik anlayışı olamaz.


Mağduriyet temeli üzerine kurulmuş bir firma ancak siz müşterilerinizi mağdur edin, nasıl kazanayım, empati sıfır bir de bu tarz insanları müşteri hizmetlerine koymuşsunuz. Ne yardımcı oluyor ne bir şey yapıyor ben bir şey yapamam, göremem diyor, sisteminiz kapalı diyor ancak.

Selçuk Selçuk 240 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları