Axess Üyelik Ücreti

Furkan Furkan05 Temmuz 02:38

Axess Platinum kartımı yıllardır kullanırım özellikle ödemelerimin herhangi birinde geç ödeme asgarisini ödeme gibi bir durumum olmadı. Diğer bankaların kartlarını maaş anlaşmam bitince iptal ederim. Akbank Neo'mu asla iptal etmem yeri gelir EFT ücreti o ücreti bu ücreti öderim ama son mailime gelen ekstre detayında sonu 0312 ile biten Axess Platinum kartımdan 03.07.2020 tarihinde 189 TL üyelik ücreti adı altında para kesilmiş bunu yıllardır yapmayan Akbank şimdi neden? Üstelik böyle bir yasal hakkınız olmadığı halde gerekli mecralara başvurmadan önce müşteri memnuniyetine önem veren Akbank'ın bu işlemin iptalini gerçekleştireceğine dair bir geri dönüş bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Akbank Logo Akbank 05 Temmuz 02:38

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Recep 05 Temmuz 12:32  

    Aynı sorunu bende yaşadım. Akbank tamamen hayal kırıklığı. Kart aidatları onlar için en büyük gelir kaynağı. Bende 7 yıl kullandım kullanmaz olaydım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler