07 Ekim 2013

Akbank'tan İhtiyaç Kredisi Aldığıma Çok Pişman Oldum!

Mayıs 2012 tarihinde Akbank'tan 2,000 TL tutarında kredi kullanmış bulunmaktayım. Kredi kullandırım sırasında bilgim dışında resen kredili mevduat hesabı açılmış ilgili kurum tarafından benim adıma benim haberim olmadan işlem yapılmış.


Ben krediyi kapatmış bulunmaktayım. Krediyi kapattığım esnada bana 70 TL'lik borcum kaldığını belirttiler. Bununda sigorta nedeniyle olduğunu ifade ettiler. Ancak biraz araştırdıktan sonra kredili mevduat nedeniyle 50 TL yıllık işlem masrafı kesildiğini geri kalan kısmın faiz olduğu söylendi.


Bana haber verilmeden açılan bir kredili mevduat hesabından yine bana haber vermeden para çekilip faiz işletilmiş durumda! İtirazda bulunduğumda ise bunun hesap işletim ücreti olduğunu beyan ettiler. Parayı tarafıma iade etmediler. Mağdur edildim bilgim dışında adıma işlem yapıldı!

Adnan 70 Okunma

Cevaplar

  • Adnan16 Ekim 2013

    Konu ile ilgili hiçbir şekilde tarafıma dönüp alakadar olmadılar.

  • Akbank Temsilcisi07 Ekim 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön