09 Ekim 2015

Akbank'tan EFT Kesintisi!

Bugün İzmir-Bergama şubesinde maaş müşterisi olduğum Akbank mobil internet şubesini kullanarak başka bankada bulunan kredi kartıma EFT yaptım; tek bir EFT için 3 TL kesinti yaptılar. Daha önce H*** ve Z*** Bankaları'ndan maaş alırken bu bankalar benden EFT ücreti almıyorlardı. Bir daha kesinlikle Akbank'tan EFT yapmayacağım ve maaş aldığım bankanın değiştirilmesi için kurumuma yazılı müracaat edeceğim.

Mehmet 149 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet17 Kasım 2015

  Daha bu yaz maaş aldığım Ziraat Bankası 20 kuruş EFT ücreti keserken Akbank'la 3 TL'yi ödedik. Resmen attan inip eşeğe binmişiz haberimiz yok.

 • Mehmet17 Kasım 2015

  Akbank'ın sayesinde 90'lı yıllardaki banka kuyruklarına geri döndüm. Artık EFT yapamıyorum çünkü EFT başına 3 TL haraç kesiyor. Bu banka ile çalışılmazmış ama ne yazık ki Bergama Milli Eğitim Müdürlüğü bu bankayla maaş hesabında anlaşmış ama kurumuma dilekçe yazıp bu anlaşmanın feshedilmesi için çaba göstereceğim.

 • Mehmet19 Ekim 2015

  Bugün yaptığım bir EFT'de Akbank tekrar 3 TL masraf kesti. Böyle kurumsallık olmaz. Verdiğiniz sözü bile tutmaktan acizsiniz. Hani bir daha kesinti yapılmayacaktı; verdiğiniz sözün 3 TL'lik değeri yok.

 • Mehmet13 Ekim 2015

  Akbank bana e-posta göndermiş kesilen 3 TL EFT ücretiniz hesabınıza iade edildi diye. Bundan sonra EFT ücreti kesilmeyecek mi? Eşim de aynı şubeden maaş müşterisi, algan değerli onun hesabında da aynı durum var. Sorunum çözülmedi.

 • Mehmet13 Ekim 2015

  Akbank asılsız beyan veriyor. Bana hiçbir şekilde ulaşmadılar.

 • Akbank Temsilcisi13 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13.10.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Mehmet12 Ekim 2015

  Bir kurum bu kadar adaletsiz olur mu? Geçen yıl Halkbank'tan ve Ziraat Bankası'ndan maaş alırken bu bankalar benden 20 kuruş EFT ücreti alıyorlardı; Akbank ise tek EFT için 3 TL masraf alıyor. Yazıklar olsun, koca bir banka bu kadar alçalmamalı.

 • Akbank Temsilcisi09 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön