Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Akbank'TA Sistem Ve Personel Kalitesi Sorunu.

profile
30 Mayıs
802

Akbank kredi kartımı almak için gönderilen e-mail doğrulama kodu onay alanı olmadığı ve güvenlik şifresi de gelmediği için şubeden alamadım. İşlerim dolayısıyla 1 ay gideceğim adrese de bu yüzden kartın teslim ve nakil işlemini yaptıramadım. 2 şube gezdikten sonra kart şubesi olan Ataköy'e gittim 700 lü işlemleri yapan h** isimli görevli hem iş hem de gereğinden fazla sohbet yaptığı, sonrasında numaratöre bilhassa basmadığı, aradan iş yapmasını isteyen birine aşağı iniyorum gelince bakarım dediği için, çok az müşterinin olduğu şubeden ya sabır diyerek ayrılmak zorunda kaldım.

Akbank'ın sistem ve personel kalite hassasiyeti varsa 30.5/15.50/706 sıra numaramla ilgili süreci kameralardan izler. Kredi notu yüksek biri olarak bana verdiğiniz yorgunluk, çözümsüzlük, umursamazlıkla ilgili yaşadıklarım kısaca bunlar. Çağrı merkeziyle birkaç kez görüşmeme rağmen maalesef sonuç alamadım.

Akbank Logo
30 Mayıs 17:28
Kemal
02 Haziran 23:08

Ne arandım, ne sorun çözüldü.

Kemal
04 Haziran 23:47

Bayan personelin haklı olduğu bir taraf yok, müşteriyi umursamamayı, görmemezliğe gelen, klişeleşmiş baştan savma bir mesaj atan, kartı adrese göndermeyen bir banka yönetiminin güvenirliliği ve itibarı söz konusu olamaz. Sıfırı sonuna kadar hak ettiniz.

Kemal
12 Haziran 18:49

Dün çağrı merkezini aradım, kartın en azından iptal edilmeyerek Ataköy şubesinde ben alana kadar tutulmasını istedim. Bugün aranırsınız denilmesine rağmen, arayan yok. Bir müşteri önüne çıkarılan engellere rağmen daha ne kadar mantıklı talepte bulunabilir? Bu yazdıklaımı okumanıza rağmen basit olan çözümü üretmiyorsunuz. Hayret.

Kemal
02 Temmuz 16:44

Bayramdan önce aranarak cumartesi veya En geç pazartesi kartınız adresinize teslim edilecek denilmesine rağmen edilmediği gibi, fiziken teslim edilmeyen ve kredi kartı sözleşmesi de imzalanmayan kredi kartıyla ilgili bir de E-POSTAMA mesajı gelen görüntülenmeyen hesap özeti de düzenlemişler. Burda bir tutar varsa hukuken kabul etmiyorum. Bu kadar anormallik niye?... Gittiğim 3 şubede de yukarıda izahı olduğu üzere telefonum Tanımlanmadığı için çağrı merkezide yardımcı olmuyor. Akbank'a web sitesinden mesaj attım, takip numarasıda yok. Akbank'A müracaat ederek bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete. Senelerdir çalıştığım iki bankayla hiçbir sorunum yok, henüz çalışmadığım Akbank'LA yaşadıklarıma bak...

Kemal
01 Ağustos 04:18

İptalini istememe rağmen kart aylar sonra tarafıma ulaştırıldı. Bu zaman zarfında kartta duyduğum ihtiyacı başka bir kanaldan karşıladığım için, kartınızı kullanmayacağım. Bu arada gene bir ekstra mesaj ı geldi, burada yapmadığım bir harcama, tutar varsa kabul etmiyorum. Birkaç ay sonrada kartı gerekirse iptal edeceğim. Bilginize.

Benzer Şikayetler

Akbank Kredi Kartı Gecikme Süresi

profile
17 Temmuz
222

Yaklaşık 5 yıldır Akbank kullanıcısıyım ve kurumsal bir şirkette görev yapmaktayım. Akbank müşterisi olduğum için Akbank tan kredi kartı talebinde bulundum. Bugüne kadar hiçbir bankanın kredi kartını kullanmadım ve bunu kullanmak istedim. Fakat o kadar pişman oldum ki anlatamam. Bugün 17.07.2023 paz...

1

Akbank'ın Umursamazlığı İçin Şikayetçiyim

profile
25 Ocak
4.706

Akbank'ın 0 faizli kredi kartından nakit avans kullanımına başvurmak için çağrı merkezi üzerinden 14.01.2023 tarihinde kredi kartı başvurusu yaptım. Kart elime geçmeden, kartı kullanıma açmadan sıfır faizli nakit avans başvuru yapamayacağım söyleniyor. Ama 11 gün olmasına rağmen hala elime geçen bir...

Akbank'ın Umursamazlığı İçin Şikayetçiyim
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 sa 29 dk
Benzer Şikayet Yaz