12 Nisan 2013 #1738723

Akbank'ta Muhatap Bulamıyorum!

"1727574" numaralı şikayetim için 06.04.2013 tarihinde e-posta adresime sözde bilgilendirme yapıldığı belirtilmektedir. Gelen e-postanın içeriğinde sadece hizmet bedelinin güncellendiği yazılmış.


Hesabımdan alınan 50 TL'lık bir ücret bulunuyor. Tarafıma e-posta yoluyla yapılan açıklama beni tatmin etmediği için kendi internet siteleri üzerinden şikayetimi tekrar belirttim ve yetkili biriyle görüşmek ve detaylı bilgi edinmek için talepte bulundum.


Ancak yetkililer site üzerinden gelen şikayetleri karşılamıyor galiba.Benim bilgim dışında kimse bana ücretli bir hizmet sunduğunu belirterek parama el koyamaz. En kısa sürede iade yapılmazsa yasal yollara başvuracağım.

Hakan 32 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön