02 Eylül 2013 #1988804

Akbank'ta İlgi Alaka Sıfır!

29 Temmuz'da yurt dışından hesabımdan 800 TL para çekilmiştir. Fark ettiğimde hemen Akbank İzmir Göztepe şubesine giderek olayı anlattıktan sonra gerekli işlemler İzmir Göztepe şubesinden yapıldı fakat bu tarihten sonra hiçbir birim tarafıma dönmedi.


Defalarca aramama rağmen ne müşteri ilişkileri nede konuyla ilgilenen birim tarafıma dönmedi. Çok ilgisiz ve sorumluluğu olmayan bir banka kaldı ki senelerce iyi müşterisiyim Akbank'ın. İlgi alaka sıfır. Böyle bir bankanın müşterilerini mağdur etmeye ilgilenmemeye hiçbir hakkı yoktur.


Defalarca defalarca aradım hep cep telefonum alındı ama geriye dönüş olmadı. Türkiye'nin güçlü bankasına çok yazık. Artık benim için Akbank bitmiştir.

Adnan 62 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön