11 Haziran 2014

Akbank'ta Gişe Memuru Akraban Arkadaşın Olmazsa İşin Yapılmıyor!

Akbank Bursa Altıparmak şubesine bir fatura ödemek için girdim, bir daha asla girmeyeceğime yemin ettim! 13:30'da girdiğim bankada 14:20 işlemimi halledememiş bir şekilde ayrıldım! Aldığım numara bu sürede sıra gelmedi ve benden sonra gelen sayısız kişi işlemini yaptırdı. Benim gibi bir bayanda aynı durumda kaldı.

Bu durumu gişe memuruna söyledik fakat tek başına çalışan gişe sorumlusu "ne yapabilirim beyefendi bekleyeceksiniz" dedi. Oysa 10 dk. önce kendi arkadaşı geldi ve sıra numarası olmaksızın işlemini yaptı, kimse bir şey demedi!

Bundan sonra değil Akbank'la fatura ödemek reklamlarını bile izlemem.

Yılmaz 476 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz15 Haziran 2014

    giç bir gelişme yok

  • Yılmaz11 Haziran 2014

    otomatik cevapla mı çözeceksiniz problemlerinizi

  • Akbank Temsilcisi11 Haziran 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön