29 Ocak 2014 #2263409

Akbank'ta Blokeyi Kaldırmak İçin Muhatap Bulamıyorum

Kredi ödemesi için hesabıma para aktarmak istedim. Sehven tutarı kullanmadığım hesabıma aktardım. Bu hesap üzerinden kredi ödemesi yapmak istediğimde hesabınızda bloke vardır diye uyarı verdi ve para çıkışına müsaade etmedi. Çağrı merkezine bağlanmak için yaklaşık 15 dakika bekledikten sonra blokeyi sadece ilgili şube görüyor yanıtı ile ortada kaldım.


İki gün boyunca Düzce Şubesini defalarca kez aramış olmama rağmen telefonlarıma asla yanıt alamadım. Şu an hesabımda para var, ancak ödeme yapamadığım için kredim gecikmeye girdi. Ne yazık ki hala bir muhatap bulabilmiş değilim. Kısacası Akbank kurumsallıktan ve müşteri beklentisinden uzak bir bankadır.

Özgür 71 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön