17 Mayıs
#11989266

Akbank'ta ATM Sıkıntısı

Sefaköy Akbank Şubesi'nin ATM'sinden kredi kartı ödememin asgari tutarı 25.04.2019 'da yaptım. Yaptığım ödeme sayfasında ödeme alındığı kalan tutar ödememi gösterip kartımı her zaman ki gibi alıp gittim. Ayın 30'unda Akbank'tan bana kart borcunuzu ödemediğiniz için kapanacaktır gibisinden mesaj geldi. Şubeye gidip şikayet bildirdim bana Akbank müşteri hizmetlerini arattılar şikayetimi anlattım, fakat yapılan ödeme gözükmediğini söylüyorlar. Ödeme yapılmamışsa yatırılan para neden iade edilmedi? Kart verildi, kamera yok mu yapılan ATM'lerde nasıl kurumsallık bu? 3 kuruşluk emekli maaşım zaten zor yetiyor. Bir de iki kez haksız yere kart borcu ödetmeye çalışılıyor.

Yakup Yakup 1.246 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yakup27 Mayıs

    Şubenize dilekçe için gittim fakat bana bir numara verdiler arayın diye 45 dakika hatta kaldım hiçbir çözüm yok aynı şeyler tekrarlanıp duruyor. İstediğimiz atm nizin kamera kayıtlarının incelenmesi çünkü para yatırmadınız diyorsunuz bizde inceleyin diyoruz kurumsal bir firma için bu atla deve değil ki yatırdım para nereye gitti uçtumu hayatımda bu kadar lakyt bir yaklaşım görmedim. Bankadaki güvenlik böyle çok sorun oluyor peşinden gidin diyorlar banka memurlarıda başından savıp numara verip burayı arayın diyorlar aradığımız yer 45 dakika telefonda tutup hiçbir sonuca varamıyor. Anlamadığım üçkuruşluk emekli maaşı alıyoruz kart asgarimi ödüyoruz o paraya olan duruma bak kaç gündür çağrı merkezleriyle görüşüyorum nasıl bir banka insanların sabrını zorlayıp nasılsa vazgeçermi yapıyorlar anlamıyorum.

  • Akbank Temsilcisi17 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları