12 Eylül 2013 #2007681

Akbank'ın Telefonda Bekletme Süresi Çılgınlığı!

Akbank müşteri temsilcisini 15 dakikadır telefonda bekliyorum "şuanda tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilere yardımcı olmaktadır" şeklinde bu hak mıdır? Sizin hayatımdan 15 dakika almaya ne hakkınız var?


Tüm kredi kartı vb. her şeyimi kapattırıyorum! Ayıptır ya vallahi yazık, günah. Şimdi bu mesajın altına çıkıp da şikayetle ilgilenilip bilgi verilecektir şeklinde kısa metninizi yapıştıracaksınız bunu da çok iyi biliyorum neyse artık sizin bankayla işim olmaz.

Çağdaş 33 Okunma

Cevaplar

  • Çağdaş12 Eylül 2013

    Klasik her şikayete verdiğiniz cevap zaten şikayet yazarken de klasik bir cevap geleceğini bekliyordum diye belirtmiştim :)

  • Akbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön