31 Mayıs 2014

Akbank'ın Telefon Bankacılığı Sıfır

Akbank ile daha önceden çalıştım. Hem sorun çözmedeki kuralcılıklarından , hem de sorunların çözülememesinden ötürü artık çalışmıyorum. Önünden bile geçmiyorum. Bugün Akbank'ı aradım ve 2 kere kredi kullanmıştım onunla ilgili bilgi almak istedim. 10 dakika bekledikten sonra bir müşteri temsilcisi ile nihayet muhatap olabildim.


TC numaramı söyledim benden telefon numaramı sordu. Fakat o dönem Akbank'la çalışırken kullandığım telefon numaramı hatırlamıyorum, çünkü ondan sonra en az 3 tane daha numara değiştirdim. Sırf bu bilgiyi veremedim diye bana başka hiçbir şey sormadan, direk işleminizi yapamıyorum şubeye gidin dedi. Ben şubeye gidebilsem telefon bankacılığını neden kullanma gereği duyayım ki ?

Ensar 189 Okunma

Cevaplar

  • Ensar04 Haziran 2014

    Çok basit bir işlem yüzünden hala bir dönüş yapılmadı

  • Akbank Temsilcisi31 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön