16 Eylül 2013 #2013539

Akbank'ın Şubesine Ulaşamıyorum!

Akbank Kırıkkale Şubesinden konut kredisi kullandım 2 yıl ödedikten sonra krediyi kapattım daireyi sattım. Konya Mevlana şubesinden kredide kullandığım sigortaların iptalini ve para iadesi talep ettim . Ne para iadesi oldu ,nede sigortalarım iptal olmuş . Konutun ipotek kaldırma işlemi için , 2 defa dilekçe gönderdim cevap yok.


Bir avukatımızda diyorlar ,bir Konya Merkez Şubede . Oraya da gittim yok diyorlar. Avukatı aradım oda yok diyor. Kırıkkale şubesinde telefona bakan kimse yok. Yani Akbank 3. sınıf bankacılık yapıyor . Kredi verirken muhatap var ama , sigorta iptalinde ve ipotek kalkmada muhatap yok .

Ahmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön