12 Nisan 2013 #1738797

Akbank'ın Parası Yokmuş!

Akbank'tan maaş aldığımız günden itibaren akbank atmlerinden para çekemiyoruz arızalı veya para yok aradığımızda ise en yakın atm, adresini veriyorlar. Para yok iken 6km. uzaklıktaki atm ye nasıl gideriz Düzce Akbank müdürü ile de görüştüm çok iş yerine maaş veriyoruz kalmamış olabilir böyle bir zihniyet olabilir mi acaba mağduriyetlerimiz nasıl giderilecek?


Başka bankaların atmlerinden kredi kartıyla para çekilmeye itiyor bu olay bizi. 11. 04. 2013 saat:18:25 de Düzce Akbank şubesi ile görüşmem var dinlemenizi istiyorum. Carrefour atmde para yok. Atmleri sistem kontrol etmiyor mu nasıl bir sistemdir ki bu para olmuyor veya arızalı, bizler ise parasız ve mağdur üzücü gerçekten.

Sinan 68 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön