10 Eylül 2013

Akbank'ın Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum!

Defalarca Akbank 444 2 525'i aramama rağmen IVR'dan ötesine geçemedim. Banka kartım arızalandı, yenisini isteyeceğim. Ben size ulaşamadım inşallah siz bana ulaşırsınız. Ölsek kimsenin ruhu duymayacak.

Ödenecek borcumuz olsa 40 kere ararsınız. Ödemeler yapılınca bir kere de var mı bir sıkıntın kardeşim diye kimse aramıyor. Anca daha fazlasını almak için ekstra kart gönderelim mi diye ararlar.
Müşteri memnuniyetini merak etmiyor musunuz? Arayın ben size uzun uzun açıklayacağım.

Erdem 40 Okunma

Cevaplar

  • Erdem16 Eylül 2013

    Ben yoğunluktan şikayet etmiyorum. 444 25 25'i aradığımda bir türlü müşteri temsilcisine bağlanacak tuşu bulamıyorum. En fazla kayıp ve çalıntı bildirimine bağlanıyorsun orada da bu birim sadece kayıp ve çalıntı bildirimi üzerine hizmet veriyor yardımcı olamıyoruz maalesef diyorlar. Benim banka kartım kırıldı yenisini istemek üzere arıyorum ama Müşteri Temsilcisine bağlanmak için bir seçenek yok. Yok 1'e bas, 3'e bas, 8'e bas.. Böyle böyle gidiyor. Sorunum çözülmedi hala, mail atmışınız ama ne alaka.. Sorunu bile anlamamışınız.

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön