20 Ocak 2014 #2245040

Akbank'ın Müşteri Hizmetlerine Ulaşmak Çok Zor

19.01.2014 19:15' te sim kart değişikliği yüzünden direkt internet onay mesajı alamadığım için Akbank'ı aradım. 5 ve 2 'ye bastım(direkt mobil bankacılığı).Karşıma ''A**'' adını kullanan bir bey çıktı. Hattı aktifleştirmek istediğimi söyledim ve beni bankacılık işlemlerine yönlendirdi. Ben zaten doğru yerdeydim ama neyse deyip onay verdim. Karşıma mevduat döviz hesaplarını anlatan konuşma çıktı. Yine peki dedim tekrar müşteri hizmetlerine bağlanırım dedim tam 19 dakika bağlanmadı. Ardından 20:30 ve 22:29' da tekrar aradım ama kimseye ulaşamadan telefon kapandı. Sizden sizin hatalarınız yüzünden ödediğim telefon ücretini ve ''A**'' adını kullanan personelin bilgisizliği ile ilgili geri dönüş bekliyorum.

Mehmet 147 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Ocak 2014

    Yoğunluktan dolayı böyle olabileceğini herkes biliyor siz bu şikayetin telafisi için ne yaptınız? Herhangi bir çabanız yok, maalesef müşterinizi kazanmak için efor sarfetmiyorsunuz.

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön