13 Eylül 2013

Akbank'ın Kötü Niyetli Firmalara Karşı Tutumundan Şikayetçiyim!

03.09.2013 tarihinde saat 01:30 sularında Tlyuklematik.net adresinden bilinçsiz yanıltılmışım
ertesinde banka ile yaptığım görüşmelerde kartım iptal edilmiş ve genel müdürlüğe bir dilekçe göndermem konusunda tavsiye verilmişti.

Gönderdiğim dilekçeye istinaden yaptığım görüşmelerin hiçbirinde olumlu bir yanıt alamamış olup dilekçemin hala inceleme aşamasında olduğu bilgisini alıyorum. Savcılığa yapacağım suç duyurusunda bankanın tutumunu özellikle vurgulamak istiyorum. Ki "3D Secure" internet üzerinde yapılabilecek en güvenli alışveriş yöntemi iken, benim bu yöntemle mağdur edilmem ne derecede mantıklı? Ayrıca böyle bir firmaya 3D Secure ile alışveriş yetkisini kim tanıyor?

Soner 120 Okunma

Cevaplar

  • Soner06 Ocak 2014

    Yıllar geçse de üstünden, bu kalp sizi unutur mu? :))

  • Soner16 Eylül 2013

    Neredeyse 2 hafta oldu hala dönüş yok... Teşekkürler Akbank

  • Akbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön