Akbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tahir'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Akbank'ın Kişisel Mevduat Hesabımıza Ortak Çıkması!

290görüntüleme
Tahir
Tahir 26 Kasım 2020 13:14

26.11.202 tarihinde hesabımdan Akbank tarafınca VISA/mc kk geri ödemesi adı altında 129,06 TL para çekilmiştir. Bu para neden hangi mantıkla çekildi? Neyin geri ödemesidir? Bunun yanı sıra her gün hesabımızı kontrol etmemiz gerekiyor mu acaba Akbank bugün de hesabımdan para çekti mi diye zira üzerinden gün geçse farkedilmeyebilir. Paramın hesabıma iadesini talep eder bankanızca güvenilir bir açıklama yapılmasını beklerim.

Akbank Logo
Akbank26 Kasım 2020 13:14

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Tahir
Tahir05 Aralık 2020 11:07

Bir şey çözdüğünüz yok bugün de 1.58 lira çekilmiş Akbank'ı müşteriler olarak maaşa mı bağladık anlamadım? Kafanıza göre para çekiyorsunuz?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler