05 Şubat 2014 #2277462

Akbank'ın Kampanya Yanıltmacası!

Geçen ay Akbank'ın yaptığı "Axess ten Doğalgaz Faturalarına 3 taksit" kampanyasına katıldım. Bu ay ki İzmirgaz faturasını ödemek istediğimde kredi kartı ile ödenemediğini öğrendim. Yaptığım görüşmede ( 4442525 - 05.02.2014 09:39) İzmirgaz ile kredi kartı anlaşması olmadığı söylendi. Kampanya metnine baktığımda ise böyle bir uyarının olmadığını gördüm.


Bu bir tüketiciyi yanıltmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için SMS ile başvuru gerekiyor ve ücretli. Akbank'a hiç yakışmayacak bir uygulama. Şimdi bu şikayet için hemen cevap verirler " Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır." gibi. Herkese aynı standart cevap yazısı... Ayıp ayıp!

Mete 65 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön