29 Mart 2013

Akbank'ın Haksız Kesintisi!

21.03.2013'de 13 kez "sms Şubesi üyeliği aylık sınırsız kullanma" adı altında 13x2.99TL para kesintisi yapılmıştır. Madem aylık sınırsız neden bir güne 13 kerelik kesinti yapıldı. Bana attıkları kopyala yapıştır mesajında Sınırsız Kullanım 2, 99 TL/ ay - İşlem(sms)Başına Kullanım 1 TL/SMS demişler. Hesapta yeterli para olmadığında geçmiş dönemin sms bedelleri de kesilmiş olabilir gibi ucu açık bir ifade kullanmışlar.


1. Maaş hesabımdan kesilmiş, her ay bakiyem artıda oluyor.
2. 6 aydır kullanımda. 13 ay olmamış bile.
3. İşlem sms başına kestiler desek, para 1 tl üzerinden değil 2, 99 tl üzerinden kesilmiş.
4. Hadi doğru desek 13x2, 99 tl. =39 TL yapar buda 1 günde 39 sms yapar.

Baki 31 Okunma

Cevaplar

  • Baki02 Nisan 2013

    Gelen cevap sizce ne kadar tatmin edici, minareyi çalmışlar ama kılıfına bile uyduramamışlar. "Gelen Cevap" Sayın Baki Taşci, Öncelikle görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. SMS Şube Üyelik Ücreti ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir. Bu uygulamamız dahilinde, 4425 SMS Şubesi üyeliği aşağıda yer alan tarifeler üzerinden ücretlendirilmektedir. Ücret uygulamamız: - Aylık Sınırsız Kullanım 2,99 TL/ ay - İşlem(sms)Başına Kullanım 1,00 TL/SMS Aylık sınırsız kullanım ücret tarifesinde; Akbank tarafından 4425 SMS Şubesi kapsamında gönderilen tüm SMS 'ler için aylık sadece 2,99 TL ücret alınır. İşlem(SMS) başına kullanım ücret tarifesinde; Akbank tarafından 4425 SMS Şubesi kapsamında gönderilen her bir SMS (işlem) için 1,00 TL ücret alınır. SMS Cüzdan işlemi için üyelik ücretinin yanısıra işlem başına 1 TL ücret alınır. Yansıyan ücret bedeli her ay otomatik olarak hesaptan tahsil edilmektedir. Ayrıca bakiye yetersizliği nedeniyle tahsil edilemeyen geçmiş dönem ücretlerin tahsili hesap bakiyesi uygun olduğunda yapılmaktadır. Yapılan değerlendirme sonucu alınan ücretlerin iade edilmesi talebinize olumlu yanıt verilememektedir.

  • Akbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön