27 Ağustos 2013 #1979372

Akbank'ın Gönderdiği Kart Huzurumuzu Bozdu!

Eşimin işi gücü yok,çalışmıyor. Banka, bize göre yüksek limitte kredi kartı gönderdi. Hemde 2 tane,toplam 7 bin lira, sigortalı çalışana bile bu kadar gönderilmez. Ayrıca sürekli SMS gönderiyorlar, yok şu kadar taksitle faizsiz şu kadar kredi vs vs. eşime çok cazip geldiği için sürekli çekiyor, ödemeye gelince-yok.


Ödeyebilmek için alyansımı dahi sattım. Evimde huzur kalmadı. Banka müşterisi olmadığım için beni dinlemiyorlar,müşteri ile muhatap oluruz size bilgi veremeyiz gibi şeyler söylüyorlar. Borç ödenmeyince haliyle icra yoluyla tahsilata gidilince beni muhatap alıyorlar ama evime hacze gelmesini biliyorlar,eşiniz borcu sizi ilgilendirmez demiyorlar.

Tülay 66 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön