20 Mart 2014

Akbank'ın Çağrı Merkezinde Kimse Var mı?

Akbank' ı iki gündür arıyorum. Fakat müşteri temsilcisi diye bir şahıs yok. Sürekli yönlendirme ve dakikalarca telefonda bekletilme de cabası. Banka her daim aradığında ulaşıyor bize, fakat biz ulaşacak yetkili bulamıyoruz. Bütün hesaplarımı kapatıp, kredi kartımı da iptal ettiriyorum. Bu tarz muamele yaptığınız insanlar sizin müşteriniz. Onlar sayesinde ekmek yiyorsunuz.

Ayçin 63 Okunma

Cevaplar

  • Ayçin23 Mart 2014

    BANKANIZA AİT KARTLARIN ARKASINA MÜŞTERİLERİN İLETİŞİM KURABİLECEĞİ YETKİLİLERİN NUMARASINI YAZIN.TELESEKRETERİN ORDAN ORAYA YÖNLENDİRDİĞİ,SONUÇ ALINAMAYAN NUMARA YAZMAYIN.

  • Ayçin23 Mart 2014

    Kartların arkasında müşterilerin bankaya ulaşabilmesi için iletişim numarası yazmalı, sekreter numarası değil!

  • Akbank Temsilcisi20 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön