12 Mart 2014

Akbank'ın Avukatı Beni Taciz Ve Tehdit Ediyor!

Banka avukatı benimle ilgisi olmayan bir borcun benimle ilgisi varmış gibi sürekli beni telefonla taciz etmekte ve tehdit etmektedir. Yanlış hatırlamıyorsam 08.03.2014 tarihinde tarafıma ulaşılmış ve tehditler başlamıştır. Kendisine bu borcun yarın (12.03.2014) kapatılacağını söylememe rağmen beni masraf üstüne masraf eklemekle, evime gelmekle tehdit etmektedir. Akbank'ın avukatı avukat mı tahsilatçımı anlayamadım!

Egemen 257 Okunma

Cevaplar

  • Egemen15 Mart 2014

    Akbank şikayetleri geri dönüş olarak tam bir felaket, Banka, ya bu işle meşgul olan personellere boşuna maaş veriyor ya da o kadar çok şikayet alıyor ki şikayetlere dönüş yapamıyorlar.

  • Akbank Temsilcisi12 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön