11 Aralık 2013

Akbank'ın Avans Mil Puan Cezası!

1 yıl önce Akbank Wings kart mil puanımla samsundan İstanbul'a 100 TL'lik uçak bileti aldım. Mil puanımın yetersiz olduğunu avans mil puan kullanmam gerektiğini ve 1 yıl içinde bu mil puanımı tamamlamam gerektiğini aksi takdirde kullandığım avans milin borç olarak yansıyacağını belirtmişlerdi.


Bu konu ile bana ceza geleceğini yada aşırı bir faiz olacağını belirtmemişlerdi. 100 TL'lik kullandığım mil puan için 1300 TL'lik bir borç yansıdı ve bu 1 yıl içinde bana herhangi bir bilgi veya ekstrede mil borcum olduğu belirtilmedi.


Bu borcun en azından kullandığım mil olarak yansıtılmasını istiyorum. Avans mil olsa bile 100 liralık bir işlemin 1 yılda 1300 TL olmasını çok mantıksız buluyorum.

Samet 176 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön