14 Ocak 2014

Akbank'ın ATM'si Paramı Yuttu

Akbank atm' ye kendilerine olan borçlarım ve farklı ödemelerim için 2.000 tl yatırdım ama son aşamada makine hata verdi ve paramı yuttu. Bu konuda çağrı merkezini aradığımda 1 hata beklemem gerektiğini hem de laubalice dile getiriyorlar. Akbank'ın kalitesiz makineleri yüzünden niye onlara borçlarım faize girsin ve insanlara karşı mahçup olayım.

Nasıl bir hafta ATM'den paramı alamazlar ya da kontrol etmezler? İnsanları mağdur etmek çok kolay Akbank için. Yardımcı olmak gibi bir kaygıları yok. Kendilerinin umursamadığı bu meblağlar kişiler için önemli olabiliyor. Akbank müşterisini önemsemiyor. Ya düzgün ATM'ler yapmaları ya da bu tür hatalarda müşteriyi mağdur etmemeleri gerekir.

Emre 120 Okunma

Cevaplar

 • Emre14 Şubat 2014

  hiç yardımcı olmadılar. tüm hesaplarımı kapatacağım.

 • Emre18 Ocak 2014

  Müşterilerine değer vermiyorlar ve çözüm üretmiyorlar. Çok kötü bir banka. Bir daha hiç bir zaman bu banka ile çalışmayı düşünmüyorum.

 • Emre16 Ocak 2014

  Hiç bir şekilde yardımcı olmuyorsunuz, sizi aradım, farklı mecralardan şikayetimi dile getirdim ama hala atmye adam gönderip paramı geri vermediniz. Sizin yüzünüzden mağdur oldum. Kötü bir bankasınız ve müşterinize değer verdiğinizi düşünmüyorum. Her seferinde bir hafta içinde ama aciliyetini bildireceğim yalanını duyuyorum. zaten şu an 5. gündeyiz. Sizinle çalıştığım için çok pişmanım. Tanıdığım bildiğim herkese de bu memnuniyetsizliğimi duyuracağım. Saygınızı değil kendi paramı istiyorum. Size olan borcumu ödemek için sağdan soldan borç almak zorunda değilim ama sizin hatanızın bedelini ödüyorum. Bu tür durumlarda faizsiz kredi ya da benzer çözümler üretmek ve müşteriyi mağdur etmemek ile yükümlü olan sizlersiniz.

 • Akbank Temsilcisi14 Ocak 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön