04 Eylül 2013

Akbank'ın ATM'si Paramı Yuttu!

28.08.2013 tarihinde 4181 no'lu Akbank ATM'si 1100 TL paramı yuttu. Müşteri hizmetlerini aradığımda iletinizi sizin için değerlendirecek ve en kısa sürede döneceğiz mesajı geldi. 2 gün sonra tekrar aradım ve bir hafta içinde çözümleneceğini söylediler.


8 gün geçti tekrar aradım ve aynı senaryo iletinizi sizin için değerlendirecek ve en kısa sürede döneceğiz mesajı geldi. 8 gündür bu ATM'ye hiçbir yetkili uğramadı mı? Uğradı da Akbank benim ve benim gibi mağdur ettiği kişilerin paralarını kullanmaya ihtiyacımı var? Konuyla ilgili Tüketici Hakem Heyetine ve Savcılığa dilekçe vereceğim.

Mehmet 72 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön