24 Ağustos 2013 #1974535

Akbank'ın ATM'si Köşesi Yırtık Para Verdi!

Akbank Beyazıt şubesinden 3 gün önce 120 TL para çektim. Esenler otogarına geldiğimde paranın yırtık olduğunu kullanırken fark ettim.Müşteri temsilcisine konuyu bildirdim.cevap olarak Beyazıt şubeye gidin dediler. Şikayet formu doldurdum hala Akbank'tan cevap gelecek.


Cevap beklediğim iki sorum var: bugün yırtık para veren banka yarın sahte parada verebilir mi? Ve bu paraları bırakan kişi hakkında nasıl bir yaptırım yapılacak? Ya da ben bu durumu nasıl ispatlarım?


2.si ya benim çektiğim para son param olsaydı ve hayati bir olay başıma yada sevdiklerimin başına gelseydi ve ben bu paradan dolayı ulaşmam gereken yere ulaşamasaydım? Devamını müşterilerini çok önemseyen Akbank yetkililerine bırakıyorum.

Burhan 52 Okunma

Cevaplar

 • Burhan01 Eylül 2014

  Hala dönecekler bana ilgili birimleri. Merak ediyorum buna cevabınız ne olacak. Aslında o paranın köşesi değil sizin yüzünüz yırtılmış.

 • Burhan10 Şubat 2014

  Hala tarafıma dönüş yapılacak..En kısa süre anlayışım değişti sayenizde akbank.Çok aksınız çok..

 • Burhan29 Ağustos 2013

  Açıkcası küçük bir kredi borcum var biter bitmez bütün kartlarımı ve hesabımı kapatacam.hiç samimi gelmiyorsunuz bana.kısa süreniz sonucunuzu artık merak etmiyorum.bir ay sonra cevap yazarsınız.Aynı otomatik mesajı atıp duruyorsunuz.Allahtan şikayet var var yoksa cevap verme tenezzülünüzde bile bulunmayacaktınız!!!

 • Akbank Temsilcisi25 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön