10 Eylül
#12568734

Akbank'ın Arızalı, Bakımsız, Sistem Dışı ATM'si!

Neo kart borcumu İstanbul Sefaköy de ATM arızası nedeniyle ödeyememiştim. Ekranda en yakın ATM'nin adresleri yazıyordu sadece. Bu nedenle Neo kart borcumu ödeyemediğim için dönem içi ekstreme 30/06/2018 tarihinde 47,84 lira faiz ve türevleri; 31/07/2018 tarihinde 20,24 lira faiz ve türevleri yansıtılmıştır. Sizden kaynaklı bir problemlemdir. Bugüne kadar kartlarımı hiç geciktirmeden düzenli bir şekilde ödeyen yılların Akbank müşterisi olarak mağdur oldum. Müşteri memnuniyeti için bu tutarların hesabıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

Ferhat Ferhat 1.279 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ferhat4 g

  8015510946 (Ref:1002483933571) ilgili şikayetim hakkında. Bana cevaben; Kredi kartınıza yansıyan faiz ile ilgili herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmamış olup, faiz iade talebinize olumlu yanıt verilememektedir. İşi yokuşa sürerek anlamazlıktan geliyorsunuz. Ben size faiz ile ilgili olumsuzluk olduğunu söylemiyorum. Şikayeti tekrar tekrar okursanız sizin tarafınızdan kaynaklı bir hata yüzünden kart borcumu ödeyemedim ve bu nedenle faiz yansıtıldı. Bu faizin iadesini talep ediyorum ve e devlet üzerinden de BDDK ya başvuruda bulunuyorum. Bu üçüncü şikayetimdir sadece anlamamazlığa vuruyorsunuz cevap hep aynı dikkatli okuyun.

 • Ferhat12 Eylül

  Hala beklentim karşılanmadı. Bütün ilişiğimi kesiceğim bankanızla bugün.

 • Akbank Temsilcisi10 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

 • Ferhat09 Eylül

  İlgilenen neden yok parayı almaya gelince anında alıyorsunuz vermeye gelince eliniz titriyor

Ziyaretçi Yorumları