03 Şubat 2016

Akbank'ın Anlamsız Kesintileri!

Akbank kredi kartımdan anlam veremediğim şekilde kesintiler yapıyor. Geçen ay 10 TL civarında yapılan kesintiye çok önem vermemiştim ancak geçen hafta aynı şeyi bu defa artırarak bu defa 30 TL civarında yaptılar.


Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve kayıtları incelemesine rağmen temsilcileri de anlayamadı ve kayıt oluşturduğunu söyledi sonraki aramalarımda ise hala sonuçlanmadığı cevabını verdiler. Akbank acaba müşterilerini yıldırma politikasıyla mı çalışmaktadır? Konu çözümlenmezse tüketici haklarına başvuracağımı bildirmek isterim.

Cengizhan 32 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön