12 Eylül 2013 #2007677

Akbank'ın Aniden Kestiği Hesap işletim Ücretini Geri İstiyorum!

Son 6 hanesi 52 8904 olan bankamatik kartıma ait hesabımı yaklaşık 6 yıldır kullanmaktayım. Daha önce hesap işletim ücreti adı altında herhangi bir kesinti yaşamadım ancak dün hesabıma yatırılan paradan tam 44 TL hesap kesip ücreti alınmıştır.


Madem işletim ücreti kesiliyordu 6 yıldır neden kesilmedi? Madem 6 yıldan sonra kesmeye karar verdiniz neden müşteriyi bilgilendirmiyorsunuz? Hesabımdan kesilen 44 TL'lik meblağın derhal tarafıma iadesini talep ediyorum aksi halde Akbank üzerindeki tüm hesaplarımı derhal iptal edip, yasal süreci başlatmaktan çekinmeyeceğimi bildirmek isterim.

Özden 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön