Akbank  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Veli'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Akbank'de Çözüm Üretme Ve Yönlendirme Sıfır!

1.782görüntüleme
Veli
Veli 10 Kasım 2020 14:16

Yeni bir operatöre geçtiğim için Akbank mobil bankacılığa giriş yapmak istediğimde sim kart blokesi nedeniyle giriş yapamıyorum bunu kaldırmak için müşteri hizmetlerini aradığımda görüştüğüm iki temsilci mobil bankacılık üzerinden aramam gerektiğini söylüyor. Fakat ben zaten sim kart blokesi oluştuğu için giriş yapamadığımı aksi takdirde söylenildiği gibi mobil bankacılık üzerinden arama yapabileceğimi söyledim. 

Şimdi ben karantinadayım ayın 19 una kadar dışarı çıkamayacağımı söylüyorum bana ATM ya da şube ye gelerek bloke kaldırabilirsiniz deniyor! Kardeşim ben odadan ayrılamıyorum ne şubesi ne ATM si? Çözüm ise sıfır derdimizi mi anlatamıyoruz nedir yani! Benim kredi borcum kredi kartı borcum var bunları Akbank mobil bankacılık üzerinden ödüyorum. Sim kart blokemin bir an önce kaldırılıp çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

 Her şeyi geçtim böylesi bir pandemi döneminde bu tarz bloke kaldırma gibi basit işlemleri müşteri hizmetleri ile çözmek yerine müşterilerinizi resmen evden zorla dışarı çıkartarak insanların hayatlarını tehlikeye atmış olmuyor musunuz? Karantinadayım bir an önce sim kart blokemin kaldırılmasını talep ediyorum.

Akbank Logo
Akbank10 Kasım 2020 14:16

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler