21 Eylül 2013 #2024721

Akbank'a Zamanında Ödediğim Krediyi Ödememişim Gibi Uyarı Maili Geldi!

Maaşımı aldığım banka dışında sadece Akbank ile çalışmaktayım. Her ayın 16'sında ödemem gereken 546. 63 TL'lik ihtiyaç kredisi bulunmakta. Ramazan bayramı nedeniyle maaşımız erken yattığından Ağustosun 16'sında ödemem gereken krediyi 3 gün önce ayın 13'ünde ödedim.


Bu sabah (21 Eylül) 16 Ağustos'ta ödemem gereken 548.15 TL tutarında ki kredimi ödemediğime dair bir mail aldım. Bu 3 gün erken! Ödemenin yasal faizinin nasıl oluştuğunu anlayamamış durumdayım. Müşteri hizmetlerini aradığımda 1.52 kuruşluk yasal faizi ödemem gerektiği söyleniyor. Erken ödemenin yasal faizi?

Yıldırım 40 Okunma

Cevaplar

  • Yıldırım05 Aralık 2013

    Durum ile ilgili tarafıma dönüş yapılmamıştır.

  • Akbank Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön