02 Mayıs
#11915107

Akbank'a Gişeden Para Yatırılamıyor!

02.05.2019 Perşembe günü, sabah 09:08'de Halkalı şubenizden bireysel hesabıma para yatırmak için qmatic'ten sıra numarası aldım. Ancak çıktıda no. Görünmeyince gişeye sordum, oradaki memurlar da para yatırma işlemlerini banka politikası gereği sadece ATM den olabileceğini gişe sistemlerinin bu işleme kapalı olduğunu söylediler. Ben de Akbank Direkt hesabımdan müşteri temsilcisini aradım bankanızın böyle bir uygulaması var mı diye, gişeden paramı yatırabileceğimi cevabını almama rağmen gişe öyle bir uygulamamız yok diye ısrar edip almadı.


Nasıl bir banka genel uygulaması ki genel müdürlük ve şube ayrı ayrı şeyler söylüyor. Ancak, müşterinin en basit hakkı para çekebilmek ve yaptırabilmektir, banka beni alternatif kanallara yönlendirebilir ancak dikte edemez. Hukuki olarak buna hakkı yok. Buradan sonuç alamazsam BDDK' ya keyfiyeti bildireceğim.

Ertan Ertan 221 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları