05 Mayıs 2014

Akbank Zorla Sözleşme İmzalatıyor

Yerel seçimlerde sandık görevlisi olduğum için Akbank'tan adıma yatırılan ücreti tahsil etmek istedim. Benden kimlik fotokopisi istediler ve matbu bankacılık sözleşmesini imzalamamı istediler. Ben sadece adıma yatan parayı çekmek istediğimi belirttim. İmzalamazsam parayı vermeyeceğini söyledi görevli bayan. Bende veremeyeceğinize dair evrak verin para istemiyorum dedim. Daha önceden başka bankalarla olan ihtilaflarım nedeniyle şerh düşerek imzaladım.

4077 Sayılı Kanuna göre yaptığınız işlem geçersizdir. Şubenizde para çekenlerin hepsine ne olduğunu açıklamadan sözleşmeleri imzalattınız. Koskoca bir bankasınız kişilerin zaafiyetini kullanarak zorla evrak imzalatmak size hiç yakışmıyor.

İsmail 145 Okunma

Cevaplar

  • İsmail12 Mayıs 2014

    An itibariyle cevap alamadım.

  • Akbank Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön