27 Şubat 2013 #1656460

Akbank Zorla Eşya Sigortası Yaptırdılar!

Akbank Sincan Şubesindeki hesabımdan para çekmek ve internet şifresini oluşturmak için şubeye gittim. Y-42656***-0-0 poliçe numarası ile bana zorla eşya güvence sigortası yaptırdılar.Müşteri temsilcisine özellikle zorunlu olup olmadığını sormama rağmen,zorunlu olduğunu söyledi.Zorunlu olduğunu ısrarla belirtmesi üzerine ben de kabul etmek zorunda kaldım.


Ancak bunun zorunlu olmadığını,tamamen isteğe bağlı olduğunu öğrendim.Bunun da üstüne sigortanın primlerini de kredi kartımdan otomatik olarak çekmişler.Neden öyle söylendiğini,sırf sigorta satmak için müşterilerin neden yanıltıldığını anlamıyorum.Sigortanın iptalini ve bedelinin de tarafıma aktarılmasını talep ediyorum.

Ülkü 118 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön