09 Nisan 2013 #1732050

Akbank Yine Kart Aidatı!

1154163 nolu şikayetimde belirttiğim hususlarım tekrarlandı malesef. Sevgili Akbank uzun zamandır bankamızı kullanın diye ararken reddettiğim tüm telefon paralarını kullanmadığım kredi kartı aidatı olarak bana ödetmeye çalışıyor. Kullanılan kredilerin bile masraflarını hakem heyeti ve yüce mahkemeler geri ödetirken siz neye cesaret bunları bize ödememiz için dayatıyorsunuz.


Lütfen Akbank gibi bir banka bu yanlışlığı düzeltsin. Konu ile ilgili uğrayacağım maddi ve manevi tüm zararların tazmini konusunda ilgili kurum hakkında suç duyurusunda bulunacağımı bildiririm.
Bağlantı kuramadım çünkü hep robotlar konuşuyor.

Gökhan 28 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön