04 Nisan 2013 #1724085

Akbank Yıllık Üyelik Ücreti Adı Altında Para Kesmeye Devam Ediyor!

Akbank 01.04.2013 tarihinde şahsıma ait axess kredi kartı, bu kartıma bağlı ek kart ve internet harcamalarında kullandığım sanal kart uygulaması için tarafımdan toplamda 115.50 TL para kesmiştir.4077 sayılı yasa gereği bu ücretin tarafıma ''Derhal'' iade edilmesini istiyorum.


Ayrıca Akbank tarafımdan sözlü veya yazılı bir onay olmadan kredi kartı limitimi kafasına göre yükseltmeye devam ediyor. İlgili kişilerin bu konuya hassasiyet göstermesini istiyorum. Durumun devamı halinde kartımı kapatmayı düşünüyorum.

Murat 36 Okunma

Cevaplar

  • Murat26 Temmuz 2013

    Sadece 1 defaya mahsus alınacağı söylenen yıllık üyelik aidatının her yıl otomatik olarak bana yansıtılmasından son derece hoşnutsuzum.Her sene uğraşıp paramı geri almaya çalışıyorum.Bir hata 1 olur 2 olur bu kasıtlı bence.

  • Akbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön