05 Nisan 2014
Yorum Yap
#2383206

Akbank Yıllık Üyelik Ücreti Adı Altında Para Kesiyor

Akbank axees kredi kartım ve buna bağlı ek kartım var. 2009 yılından itibaren yıllık masraf kesilmeye başlandı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bunun sadece 1 defaya mahsus alındığı söylendi ve ücret kesildi.


Devam eden yıllarda da yine aynı şey oldu. Sürekli yükselttikleri aidatları yine borç haneme yazmışlar. Ben bu aidatı ödemek zorunda değilim ve bir daha ödemek istemiyorum. Lütfen bu konuda biraz daha hassas davranılmasını ve bir daha bana borç yüklenmemesini istiyorum. Devam edilmesi durumunda üyeliğimi iptal ederek yasal süreci başlatmayı düşünüyorum.

Murat Murat 125 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi05 Nisan 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları